گروگانگیری وحشتناک فردی که کیف پاسپورتی چرم مشهد با خود به همراه داشت

پوشش گذرنامه چیزی است که به نظر می رسد تقریباً در همه فروشگاه های لوازم مسافرتی روی این سیاره وجود داشته باشد، اما فایده واقعی کیف پاسپورتی چرم مشهد چیزی است که می توان در مورد آن مطلب و مقاله ای را در اختیار علاقمندان قرار داد.
در این پست، نگاهی به مزایا و معایب روکش‌های پاسپورت می‌اندازیم و اینکه آیا آنها چیزی هستند که ما به خوانندگان خود توصیه می‌کنیم.

به طور معمول، هر دو انتهای جلد پاسپورت شما در جیب‌های هر طرف می‌چرخد و درست مانند یک کت کتابی، شما ظاهر جدیدی به پاسپورت خود دارید، بهتر از سایش و پارگی معمولی محافظت می شود.

آنها از گذرنامه شما در برابر سایش و پارگی معمولی و ریختن مایعات روی آنها محافظت می کنند، اگر از پاسپورت خود زیاد استفاده می کنید این می تواند چیز بسیار خوبی باشد.
آنها به شما کمک می کنند تا پاسپورت موجود در چمدان یا کیف خود را سریع شناسایی کنید، یک پوشش آبی تیره همیشه خود را در یک کیف تیره نشان نمی دهد.
آنها می توانند فوق العاده شیک به نظر برسند اگر این چیزی است که شما دنبال آن هستید.
آنها می توانند سازماندهی اضافی را اضافه کنند، برخی از جلدها حاوی جیب های اضافی برای پول، شناسنامه، گواهی واکسیناسیون یا سایر برگه های بلیط تصادفی هستند.


برخی از اطلاعات دیجیتال شما محافظت می کنند، از آنجایی که اکثر پاسپورت‌ها در سراسر جهان دارای یک تراشه RFID هستند، روکش‌های گذرنامه که حاوی مسدودکننده‌های RFID هستند می‌توانند اطلاعات شخصی شما را از دست افراد نادرست محافظت کنند.

آنها یک مرحله اضافی اضافه می کنند و آن هم این است که در کنترل پاسپورت در مقابل افسر معمولاً باید پوشش گذرنامه را بردارید یا شما باید همین کار را انجام دهید.
برخی حجم اضافی اضافه می کنند که این مورد هم خیلی مهم نیست اما هرچه وسایل اضافی کمتری در بسته بندی خود بگنجانید بهتر است، درست است؟

نیاز به حفظ ظاهر زیبا و مرتب پاسپورت برای من خیلی مهم نیست، ممکن است برای شما باشد در این صورت، روکش پاسپورت می‌تواند در عین حال که پاسپورت و احتمالاً اطلاعات پاسپورت شما را امن نگه می‌دارد، کمی به سبک سفر شما جذابیت بیشتری بدهد.

پوشش گذرنامه یک قطعه ضروری از وسایل سفر نیست اما برای برخی ممکن است مفید باشد اگر به دنبال مزایای زیر باشید.

واضح تر نگه داشتن گذرنامه، از داده های دیجیتال روی گذرنامه و یا طبقه بندی مجموعه سفر خود محافظت کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.